INFOLINIA | 664 309 130
Zamów pozew online

Wypełnij formularz

Zamów pozew online

 
1 Start 2 Krok drugi 3 Krok trzeci 4 Krok czwarty 5 Krok piąty

Szanowny Kliencie

Zanim przystąpisz do wypełnienia formularza przygotuj niezbędne dokumenty

  • - numer aktu małżeństwa
  • - numer aktu urodzenia dzieci

Proszę weź pod uwagę, iż sporządzany dla Ciebie przez nas indywidualny pozew rozwody, oszczędza Twój czas w porównaniu z samodzielnym pisaniem pozwu według wzoru ściągniętego z internetu. Na kompletne wypełnienie formularza zarezerwuj sobie około 30 minut. Im dokładniejsze informacje nam przekażesz, tym skrupulatniej przygotowany zostanie pozew rozwodowy. Radzimy, abyś oprócz pól z gwiazdką (obowiązkowe!) wypełnił też pozostałe pola. Pisz precyzyjnie, abyśmy dokładnie wiedzieli, jak jest Twoja sytuacja życiowa.

Jeżeli podczas wypełniania zabraknie Ci czasu, możesz przerwać proces i powrócić do niego w bardziej dogodnej chwili oraz kontynuować wypełnianie w miejscu, w którym przerwałeś.

Uprzejmie informujemy, że w chwili obecnej czas realizacji zamówienia wynosi 2 tygodnie od rozmowy z konsultantem.

Krok pierwszy

Dane ogólne

Krok pierwszy
Dane osobiste powódki / powoda

Adres zamieszkania

Niezbędny element w celu ustalenia wysokości alimentów. Prosimy wypełnić w sytuacji, gdy z małżeństwa pochodzą wspólne małoletnie dzieci.
Prosimy o przesłanie pliku z dowodem o wysokości zarobków z ostatnich 6 miesięcy, gdy wybierasz opcję eRozwód z pełnomocnikiem. W sytuacji, gdy pozew wnosisz sam nie zapomnij załączyć dowodu do pozwu.
Dane osobiste pozwanej / pozwanego

Adres zamieszkania

W sytuacji, gdy adres zamieszkania osoby pozwanej jest nieznany, prosimy o wpisanie „nieznany”.

Niezbędny element w celu ustalenia wysokości alimentów. Prosimy wypełnić w sytuacji, gdy z małżeństwa pochodzą wspólne małoletnie dzieci.
Ostatnie miejsce zamieszkania małżonków
Prosimy o kontakt z konsultantem serwisu eRozwód.pl