INFOLINIA | 664 309 130
Co to jest eRozwód?

Nowa usługa online

eRozwód - pozew rozwodowy za 299 złotych*

Wypełnij formularz rozwodowy i zamów indywidualny pozew rozwodowy. Pozew rozwodowy jest napisany na Twoje zamówienie na podstawie informacji udostępnionych nam przez Ciebie w formularzu rozwodowym, a także podczas rozmowy z konsultantem rozwodowym. Konsultant rozwodowy skontaktuje się z Tobą telefonicznie, a następnie prawnik napisze pozew rozwodowy.

 

Przy rozwodzie nie zawsze istnieje potrzeba korzystania z usług adwokata w celu reprezentacji przed sądem podczas rozprawy rozwodowej. W niektórych sytuacjach wystarczy pomoc w sporządzeniu pozwu i skorzystanie z porady prawnej przed podjęciem ostatecznych kroków.

 

eRozwód - Indywidualny pozew rozwodowy. Wypełnij formularz rozwodowy i zamów pozew rozwodowy już od 299 złotych. Konsultant rozwodowy skontaktuje się z Tobą telefonicznie, a prawnik napisze pozew rozwodowy.

Indywidualny pozew rozwodowy - dla kogo?

Dla osób, które samodzielnie chcą wnieść pozew o rozwód, by zaoszczędzić pieniądze, nie chcą jednak poświęcać czasu na szukanie i wypełnianie wzoru pozwu rozwodowego.

Proponujemy indywidualny pozew rozwodowy sporządzony przez doświadczonego prawnika wraz z

  • ustaleniem sądu właściwego miejscowo,
  • ustaleniem numeru rachunku bankowego, na które należy uiścić opłatę sądową,
  • informacją o możliwości zwolnienia z koszów sądowych i udostępnieniem wymaganego w takiej sytuacji formularza, który wraz z pozwem należy wysłać do sądu,
  • wskazaniem załączników do pozwu,
  • profesjonalną pomocą oraz kontaktem przez e-mail, telefon, fax.

 

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z usługi eRozwód – pomożemy Ci!

Indywidualny pozew rozwodowy przy rozwodzie bez orzekania o winie

 

Małżeństwo nieposiadające wspólnych
małoletnich dzieci zawiera regulacje dotyczące:
rozwiązania małżeństwa bez orzekania o winie


299 złotych*

Małżeństwo ze wspólnymi małoletnimi dziećmi
zawiera dodatkowo regulacje dotyczące:
alimentów, władzy rodzicielskiej, kontaktów z dzieckiem


499 złotych*

 

*Indywidualny pozew rozwodowy – cena obejmuje sporządzenie projektu pozwu rozwodowego przez doświadczonego prawnika wraz ze wskazaniem sądu właściwego do rozpoznania sprawy i numeru rachunku bankowego do opłaty pozwu. Projekt pozwu rozwodowego nie obejmuje orzeczenia o winie, podziału majątku i alimentów na współmałżonka. Cena brutto – nie zawiera kosztów sądowych i kosztów mediacji.

 

Jak zamówić indywidualny pozew rozwodowy?

1

Wypełnić formularz i uiścić opłatę*

Wypełnij formularz rozwodowy w trybie online, a następnie opłać koszt opracowania spersonifikowanego indywidualnego pozwu rozwodowego.

*KOSZT INDYWIDUALNEGO POZWU ROZWODOWEGO

  • 299 złotych* pozew o rozwód bez orzekania o winie
  • 499 złotych* pozew o rozwód bez orzekania o winie, z orzeczeniem o władzy rodzicielskiej
2

Sporządzenie pozwu i odesłanie

Po uiszczeniu opłaty doświadczony prawnik skontaktuje się z Tobą, sporządzi indywidualny pozew rozwodowy oraz ustali sąd właściwy do rozpatrzenia sprawy i odeśle gotowy pozew do klienta.

3

Weryfikacja, wydrukowanie, podpisanie

Po otrzymaniu pozwu rozwodowego prosimy o weryfikacje danych, wydrukowanie w dwóch egzemplarzach i podpisanie*.

*PODPIS

Podpis powoda jest niezbędnym elementem pisma procesowego. Podpis strony musi być własnoręczny. Nie można zastąpić go np. wydrukiem komputerowym.

4

Wniesienie do sądu

Samodzielne wniesienie pozwu* rozwodowego, po uiszczeniu kosztów sądowych, wraz z załącznikami do wskazanego przez nas sądu właściwego pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze.

*WNIESIENIE POZWU

Oznacza złożenie go na biurze podawczym sądu właściwego wskazanego w pozwie lub wysłanie listem poleconym za pośrednictwem poczty.

 


OKRES OCZEKIWANIA NA ROZPRAWĘ ROZWODOWĄ

Czasu oczekiwania na rozprawę nie można z góry sprecyzować. Termin rozprawy uzależniony jest od wielu okoliczności, w tym ilości spraw rozpoznawanych, możliwości kadrowych, jak i miasta, w którym wnosimy pozew oraz pory roku.

ROZPRAWA ROZWODOWA

Sąd zawiadomi pisemnie strony o terminie rozprawy rozwodowej. Stronie pozwanej prześle odpis pozwu i wezwanie do ustosunkowania się do pozwu rozwodowego w wyznaczonym przez sąd terminie.

Zamów pozew

Poznaj zalety i etapy eRozwodu

Sprawdź jak możemy Ci pomóc