INFOLINIA | 664 309 130
Co to jest eRozwód?

Nowa usługa online

Co to jest eRozwód

eRozwód to kompleksowe rozwiązania w zakresie rozwodu uwzględniające wszystkie możliwości prawne.

Jeżeli szukasz pomocy przy napisaniu pozwu rozwodowego lub poszukujesz adwokata, który poprowadzi Twoją sprawę rozwodową – serwis eRozwód.pl pomoże zrealizować Twoje przedsięwzięcie i zaoszczędzić przy tym cenny czas, a także pieniądze.

eRozwód

Co to jest eRozwód? Czy zamówienie indywidualnego pozwu rozwodowego jest odpowiednim wyjściem przy mojej sytuacji rozwodowej? Kiedy powinienem zdecydować się na eRozwód z pełnomocnikiem procesowym? Kto napisze mój pozew rozwodowy za jedyne 299 złotych? Jak mogę skontaktować się z adwokatem lub radcą prawnym? Czy oferowana profesjonalna pomoc jest bezpłatna?

Zalety eRozwodu

Jakie są zalety eRozwodu? Ile czasu muszę poświęcić na wypełnienie formularza rozwodowego? Muszę jeszcze szukać dodatkowych informacji, jeżeli zamówię indywidualny pozew rozwodowy? Mogę skorzystać z usługi eRozwód, gdy mieszkam poza granicami Polski ? Czy eRozwód oznacza rozwód przez internet bez obowiązku stawienia się na rozprawie rozwodowej?

Etapy eRozwodu

Jak przebiega realizacja usługi eRozwód? Kto skontaktuje się ze mną po wypełnieniu formularza rozwodowego i opłaceniu usługi? Jak zostanie przesłany mi indywidualny pozew rozwodowy? W jaki sposób udzielę pełnomocnictwa procesowego prawnikowi, który będzie reprezentować mnie przed sądem? Kto wniesie pozew rozwodowy do sądu właściwego?

Koszty eRozwodu

Jak wysokie są koszty eRozwodu? Ile muszę zapłacić za napisanie indywidualnego pozwu rozwodowego? Kto wskaże adres sądu właściwego do rozpatrzenia pozwu o rozwód? Na jaki numer rachunku bankowego powinna zostać uiszczona opłata sądowa? Jak wysokie będzie wynagrodzenie dla adwokata lub radcy prawnego reprezentującego moje prawa przed sądem?

Poznaj zalety i etapy eRozwodu

Sprawdź jak możemy Ci pomóc